KONST / Litografier / Färglitografi 14666291
nr 1466 6291
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Signerad, numrerad 68/290. Färglitografi, bildmått: 45x58cm, yttermått inklusive ram: 62x74cm
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:26:56
7/5 17:29:13
Jan Lundquist
Läs mer om Jan Lundquist